Інформаційні матеріали

Радник міністра фінансів співпрацює з авторами законопроекту №3357

Ratings
(0)

Робота над ліберальною податковою реформою продовжується. Сьогодні відбулася зустріч Голови Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніни Южаніної з радником міністра фінансів, відомим у світі американським експертом в галузі податкової політики Робертом Конрадом, який вже декілька тижнів співпрацює з авторським колективом законопроекту №3357 (щодо податкової лібералізації).

Головна мета зустрічей – виробити спільне з Міністерством фінансів бачення податкової реформи, якої гостро потребують українські підприємці та економіка в цілому.

«Ми втратили можливість провести таку реформу вже в цьому році, — зауважила Ніна Южаніна. — Але я маю надію, що зараз ми все зробимо у діалозі, правильно і вчасно, і не втратимо ще один рік без податкової реформи. Рада, що пан Роберт Конрад долучився до нашої команди і хоче розібратися у суті нашого законопроекту». За словами народного депутата, необхідно, щоб законопроект, який реформуватиме податкову систему в Україні, був виписаний у вигляді остаточного документу не пізніше початку травня. Тоді буде можливість презентувати його суспільству, обговорити та проголосували у сесійній залі до 1 липня.

В свою чергу, Роберт Конрад зауважив, що завдяки дискусіям з авторським колективом, які проходили протягом останніх двох тижнів, він нарешті зрозумів мотивації авторів законопроекту №3357 та те, який вплив такий документ може мати на економіку України. На його думку, є дві важливі речі, які мають бути у законі, що регулює податкову систему: «Перша – це чіткі правила і дефініції, які б не дозволяли зайвих тлумачень. Друге – це зменшення, наскільки це можливо, варіантів гри з системою, застосування оптимізаційних схем». «Моє вивчення законопроекту №3357 ще не закінчене», — зауважив радник міністра і пообіцяв і надалі брати участь у спільному напрацюванні єдиного законопроекту від народних депутатів та Мінфіну, який зможе одночасно і сприяти розвитку бізнесу, і унеможливить різноманітні схеми ухилення від сплати податків.

Читайте також: