Інформаційні матеріали

У БПП пропонують створити у Раді робгрупу для зміцнення національної податкової бази

Ratings
(0)

Голова парламентського комітету з питань податкової і митної політики Ніна Южаніна (фракція "Блок Петра Порошенка") заявляє про необхідність захисту національної податкової бази в законодавчому полі, зокрема, пропонує створити відповідну робочу групу.

"Пропонуємо розглянути можливість підготовки і реалізації масштабного, комплексного законодавчого проекту захисту і зміцнення національної податкової бази, що передбачатиме впровадження в національне законодавство поняття "офшорна юрисдикція" або "податкова гавань", або "податковий притулок", юрисдикція, якої немає в нашому законодавстві, яка ховається від оподаткування ", - сказала Н.Южаніна з трибуни парламенту у вівторок, повідомляє прес-служба БПП.

Вона також звернулася до народних депутатів щодо питання утворення тимчасової слідчої комісії з розслідування офшорних операцій: "Що ви плануєте встановлювати тимчасовою комісією? Адже зараз в законодавстві немає таких визначень. Єдине визначення, яке внесено до законодавства, - це стаття 39, що надає можливість контролювати через систему транспортного контролю, систему транспортного ціноутворення, господарські операції, зокрема з офшорними зонами".

Водночас Н.Южаніна зазначила, що фракція БПП пропонує створити в рамках парламенту робочу групу, що займатиметься обговоренням, з щотижневим інформуванням про те, "які рішення ми маємо прийняти". "Така робоча група, що буде створена у Верховній Раді, буде початком нульового обговорення, яке працює у всіх європейських країнах. Це дуже складна тема, до неї дуже чутливий інвестор. Тому прошу колег не робити популістських заяв, тому що вони шкодять не лише економіці, але і внутрішньому та іноземному інвестору", - додала депутат.

Читайте також: