Інформаційні матеріали

  • Прес-служба

Відкрита заява авторського колективу законопроекту №3357 щодо оголошеного «компромісу» в податковій реформі

Відкрита заява авторського колективу законопроекту №3357 щодо оголошеного «компромісу» в податковій реформі
www.metroplus.com.ua

Наголошуємо: компроміс – це згода сторін, досягнута взаємними поступками як результат перемовин заради досягнення спільної мети.

Зазначимо, що наш авторський колектив 3357 складається з громадських активістів, експертів, бізнесменів та народних депутатів. Їхні прізвища та прізвища народних депутатів, які внесли законопроект 3357 на розгляд у парламент, відомі. Текст цього законопроекту розміщений на сайті ВРУ півтора місяці тому. За цей час нами отримані сотні поправок від підприємців, галузевих асоціацій, аудиторів, юристів, представників малого та середнього бізнесу, які суттєво покращують законопроект та усувають низку недосконалостей. Цей текст вже є результатом консенсусу, досягнутого на десятках зустрічей та презентацій за останній рік. Весь цей час ми були і залишаємося відкритими для діалогу та співпраці, а також продемонстрували здатність враховувати доречні пропозиції.

Втім, наші чисельні спроби налагодити конструктивний діалог з Мінфіном залишилися без результату. Більше того, суспільство не знає, хто входить до авторської групи, що розробила варіант Міністерства фінансів, текст якого досі офіційно не оприлюднено.

Ми офіційно заявляємо, що перемовин між нашою авторською групою та розробниками реформи «від Мінфіну» не проводилося. Таким чином, заяви посадових осіб Міністерства фінансів про досягнення компромісу щодо податкової реформи – це цілеспрямоване введення в оману громадян України та наших міжнародних партнерів.

Ми й надалі залишаємося на своїй позиції та наполягаємо на негайному внесенні до порядку денного ВРУ та прийнятті законопроекту 3357 у першому читанні вже на цьому тижні з тим, щоб ухвалити зміни до податкового кодексу у цілому до кінця грудня цього року і на його основі прийняти Державний бюджет на 2016 рік.

 

Авторський колектив законопроекту #3357:

Лариса Антощук

Ольга Богданова

Світлана Воробей

Олексій Геращенко

Володимир Дубровський

Тарас Козак

Дмитро Михайленко

Данило Монін

Тетяна Острікова

Павло Себастьянович

Сергій Серветник

Олексій Олексенко

Михайло Соколов

В’ячеслав Черкашин

Тетяна Шевцова

Олександр Шемяткін

Ніна Южаніна

южаніна, податкова реформа

  • Перегляди: 693

Читайте також: