Виступи у ЗМІ

У профільному комітеті ВР, як і раніше, орієнтуються на повноцінну, всебічну податкову реформу

Ratings
(0)

Інтерфакс-Україна, 16:07 26.10.2016

Голова парламентського комітету з питань податкової та митної політики, народний депутат фракції партії "Блок Петра Порошенка" Ніна Южаніна переконана, що точкові зміни до Податкового кодексу не сприятимуть розвитку економіки.

"Завжди говорила, повторюся і тепер: точкові зміни до Податкового кодексу - або щодо адміністрування, або щодо ставок податків і зборів - не сприятимуть розвитку економіки, не виведуть зарплату з тіні. Потрібен комплексний підхід до реформи, а всі інноваційні, реформаторські ідеї якраз і враховано в законопроекті №3357", - написала Н.Южаніна на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Народний депутат нагадала, що законопроект про податкову лібералізації №3357 був внесений до Верховної Ради рівно рік тому, 26 жовтня 2015 року. "Вперше навколо профільного комітету парламенту об'єдналися люди, яким небайдужа доля підприємництва в країні. Рік тому податкова лібералізація була сприйнята бізнес-спільнотою та зазнала шквалу критики з боку прихильників філософії "ставки - не головне". Дякую колегам, з якими пощастило працювати в напрямку вдосконалення податкового законодавства ", - зазначила вона.

Н.Южаніна зазначила, що підтримка Нацрадою реформ пропозиції комітету про заміну податку на прибуток податком на виведений капітал в найближчі роки засвідчила: податкова лібералізація в Україні неодмінно відбудеться. "Ми обов'язково зробимо справжню податкову реформу - повноцінну, всебічну, зважену! Рухаємося далі до мети", - підкреслила голова комітету.

Читайте також: